second logo
phone img(044) 406-69-71
(067) 374-44-53
Вибір системи безпеки для власної оселі

Вибір системи безпеки для власної оселі

Практично кожний, хто починає замислюватися над посиленням безпеки власної оселі , опиняється перед питанням – що краще сигналізація чи відео спостереження?

Давайте розбиратися разом.

Сигналізація

Сигналізація зазвичай складється з датчиків різних типів (датчики руху, відкривання, розбиття, вібрації, диму, затоплення, чадного газу та ін..), централі, яка у разі необхідності вмикає сирену та інформує господаря та охоронну фірму про подію. Сучасні централі вміють не тільки «голосно кричати», а ще й інформувати по GSM дзвінком або SMS, керувати іншими інженерними системами, такими як опалення або освітлення тощо. Наприклад ESIM364 від литовського виробника Eldes. Це дасть змогу суттєво зекономити на опаленні, якщо, наприклад, при від’їзді ви поставите дім під охорону, світло вимкнеться, а температура знизиться на 5 0С.

Плюcи:

Миттєва реакція на вторгнення.

Можливість «тихої» тривоги – сирена не працює, а повідомлення на пульт централізованого спостереження (ПЦС) вже йде. Дає змогу затримати злодія.

Дозволяє отримати інформацію про технічну проблему, витік води або газу.

Додаткові функції. Дозволяє керувати електроприладами, здійснювати зв’язок дім-господар в режимі GSM інтеркому, слідкувати за температурою.

Мінуси:

Якщо крадіжка вже відбулася, то знайти грабіжників система не допоможе.

Відеоспостереження

Система відео спостереження складається з камер та пристрою запису. Останнім часом аналогові камери змінилися мережевими (IP) та аналоговими високої роздільної здатності (AHD), тому що дають змогу отримувати зображення набагато якісніше. А мережеве підключення надає додаткові можливості віддаленого перегляду через Інтернет.
Камери діляться на зовнішні та внутрішні. Зовнішні камери добре видно, і це може слугувати стримуючим фактором для потенціальних зловмисників.

Якщо ж сумна подія все ж відбулася, правильно запроектована та змонтована система дасть змогу ідентифікувати особу крадія та оперативно затримати його.

Плюси:

Користувач завжди може побачити свій об’єкт з будь-якої точки світу.
Допоможе встановити особи грабіжників.
Зовнішні камери можуть відлякувати крадіїв. Для цього іноді використовують муляжі камер.
Відео спостереження може дати відповідь на деякі побутові питання на кшталт: хто викинув сміття біля паркану, подряпав автівку або написав три літери на сходовій клітині.

Мінуси:

Незважаючи на вбудований детектор руху, не може слугувати надійним сповіщувачем про факт вторгнення.
Не може повідомляти про техногенну небезпеку (задимлення, витік газу, води)

Висновки.

Як бачимо у кожної системи є певні переваги та недоліки. Але першочерговою системою безпеки має бути охоронна GSM сигналізація (GSM сигнализация). Відео спостереження доповнює її та робить захист Вашої оселі більш ефективним.

 

 22.05.2016
 (61 переглядів)